Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia plastyczna ma dla szereg propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa i niezwykle szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Szafka na buty z sie

Problematyka mebli jest dzisiaj atrakcyjna dla wszystkich posiadaczy mieszkań, biur ...